fbpx

Szkolenia z funduszy norweskich - komunikacja zewnętrzna

Wzmocnienie kompetencji kadr pedagogicznych starachowickich szkół, jak również pracowników samorządowych zakłada projekt realizowany w ramach pozyskanych funduszy norweskich.

Tworzenie pism szkolenie foto2


reklama


W trakcie najbliższych tygodni przedstawiciele Gminy Starachowice wezmą udział w serii kursów dedykowanych pracownikom administracji samorządowej.

Z jednego z nich, prowadzonego przez specjalistów Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach pod hasłem „Komunikacja zewnętrzna – tworzenie pism, tworzenie informacji”, skorzystało kilkudziesięciu pracowników podzielonych na kilka grup szkoleniowych. Zajęcia odbywały się w październiku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Starachowicach.

Celem kształcenia było nabycie przez słuchaczy znajomości zasad poprawnego i zrozumiałego redagowania pism urzędowych i formowych oraz doskonalenie kompetencji językowej i komunikacyjnej, potrzebnych w życiu zawodowym tj. poprawności, sprawności, skuteczności i estetyki posługiwania się językiem polskim. 

Zadanie jest finansowane w całości ramach projektu "Kierunek Przyszłość - Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego", finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 (85%) oraz budżetu Państwa (15%).

UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media