fbpx

Podziękowania dla pracowników socjalnych (zdjęcia)

Starosta Piotr Ambroszczyk spotkał się w poniedziałek z dyrektorami jednostek  świadczących pomoc społeczną w naszym powiecie. Okazją był obchodzony 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego.

Świadczenie pomocy społecznej potrzebującym to niełatwe zadanie, wymagające wiedzy z przeróżnych dziedzin, a przede wszystkim ogromnego zaangażowania  i zrozumienia ludzkich problemów. Często niedoceniane  i pomijane. W dodatku nie jest to zwykła praca a powołanie, jak podkreślał starosta Piotr Ambroszczyk podczas spotkania z dyrektorami oraz kierownikami jednostek pomocowych w powiecie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Było ono doskonałą okazją do podziękowania wszystkim, którzy niosą pomoc potrzebującym m.in. w prowadzonych przez powiat domach pomocy społecznej, .placówkach opiekuńczo – wychowawczych, czy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. I za tę codzienną pracę, nieoceniony trud, ale też dobro przekazywane na co dzień starosta dziękował dyrektorom powiatowych jednostek, a za ich pośrednictwem wszystkim pracownikom służb społecznych.

- Dziękuję za wszystko co robicie na co dzień. Wiem, że robicie to bardzo dobrze – mówił starosta, przekazując na ręce dyrektorów symboliczne nagrody.


reklama


PS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media