fbpx

Nagrodzeni w I Gminnym Konkursie Fotograficznym (zdjęcia)

Wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn nagrodził uczniów biorących udział w I Gminnym Konkursie Fotograficznym “Moja jesienna okolica w obiektywie”.
Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tychowie Nowym. Nadesłane prace oceniała komisja konkursowa pod przewodnictwem Sylwii Gołygi.

W kategorii klas I – III pierwsze miejsce zajęło zdjęcie wykonane przez Wiktora Mandeckiego z SP Małyszyn, drugie praca Zuzanny Rokity z SP Tychów Nowy a trzecie – praca Wiktora Jabłońskiego z SP Osiny.

W kategorii klas IV – VIII pierwsza nagroda trafiła do Mateusza Gonciarza z SP Tychów Nowy. Drugie miejsce zajęła fotografia wykonana przez Jakuba Kolasę z SP Trębowiec a trzecie – fotografia Martyny Pawelec z SP Osiny.

Wyróżnienia otrzymali Franciszek Dębicki i Julia Bilska z SP Małyszyn, Wiktoria Sokół i Dominik z Kruk SP Mirzec oraz Bartosz Stompor, Maja Młudzińska i Filip Grzesik z SP Tychów Nowy.

Uczestnikom i nagrodzonym pogratulował wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn. Laureaci z trzech pierwszych miejsc w obu kategoriach wiekowych otrzymali bony podarunkowe do jednego ze sklepów. Upominki dla wszystkich uczestników oraz słodki poczęstunek ufundowała Rada Rodziców z Szkoły Podstawowej w Tychowie Nowym.


reklama


UGM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media