fbpx

Polecamy

Mikołaj, prezenty i świąteczne niespodzianki w CH Galardia

Mikołaj, prezenty i świąteczne niespodzianki w CH Galardia Mikołaj, prezenty i świąteczne niespodzianki w CH Galardia

Na grudzień CH Galardia przygotowała mnóstwo świątecznych atrakcji. Zarówno na dzieci jak i dorosłych czekać będzie tu wiele miłych niespodzianek: wizyta Mikołaja, rozdawanie prezentów, konkursy z cennymi nagrodami jak gadżety od youtubowych gwiazd Vito i Bella oraz vouchery do Hotelu Senator, ponadto jarmark bożonarodzeniowy. Pierwsze atrakcje startują już 3 grudnia.

Przez cały grudzień na klientów CH Galardia czekać będzie wiele miłych niespodzianek, które z pewnością pozwolą wczuć się w świąteczny klimat i wywołają uśmiechy na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłych. Już 3, a następnie 6 grudnia z okazji Mikołajek do centrum zawita gość specjalny, uwielbiany przez wszystkie dzieci, bez którego trudno wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia. Święty Mikołaj rozda słodkie upominki, a chętne osoby będą mogły zrobić sobie z nim wspólne zdjęcie.

To nie koniec atrakcji przygotowanych na ten dzień. 3 grudnia w centrum odbędą się jeszcze akcje specjalne z wyjątkowymi prezentami. Dzieci i młodzież ucieszy z pewnością akcja rozdawania podarunków od Vito i Bella, jakimi będą świąteczne poduszki z wizerunkiem tych youtubowych gwiazd młodego pokolenia. Natomiast na dorosłych klientów zarówno 3 grudnia, jak i w kolejne weekendy 10-11 oraz 17-18 grudnia, czekać będzie akcja specjalna z Hotelem Senator, w ramach której do zdobycia będą nagrody w postaci voucherów do restauracji, na termy i noclegi w tym hotelu.

Prezenty od Vito i Bella oraz Hotelu Senator można będzie otrzymać robiąc w centrum zakupy w wyznaczonych dniach promocji, w godzinach 11.00-18.00, na kwotę minimum 150 zł i dołączając do klubu NON STOP BONUS. Liczba prezentów jest ograniczona, dlatego warto pospieszyć się z udziałem w akcji.

„Cieszymy się, że możemy obdarować naszych klientów takimi wyjątkowymi upominkami. Mamy nadzieję, że przyniosą im one wiele radości, będą wymarzonymi prezentami pod choinkę, a przede wszystkim pozwolą spędzić wyjątkowe chwile z najbliższymi” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Oprócz prezentów dla siebie można będzie obdarować również potrzebujących. Od 28 listopada aż do 24 grudnia w galerii odbędzie się coroczna akcja charytatywna „Podziel się Opłatkiem”. W tych dniach na pasażu centrum można będzie spotkać wolontariuszy Fundacji Dobre Serduszko, zbierających fundusze na wsparcie podopiecznych fundacji, którymi są dzieci z niepełnosprawnościami. Każdy darczyńca w podziękowaniu otrzyma opłatek lub świeczkę na świąteczny stół.

Świąteczną atmosferę w Galardii dopełni uwielbiany i wyczekiwany jarmark bożonarodzeniowy. Od 5 do 11 grudnia na pasażu centrum rozstawią się świąteczne stragany, na których można będzie kupić wyjątkowe słodkości i smakołyki jak np. tureckie słodycze, duże żelki, kolorowe lizaki, różnego rodzaju chałwy, przeróżne oliwki, przyprawy czy przetwory.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media