fbpx

Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających

Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których w trakcie czynności zostały ujawnione środki odurzające. 24-latkowi oraz 30-latkowi może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątkowe przedpołudnie na trenie gminy Mirzec policjanci z miejscowego posterunku zatrzymali do kontroli kierującego samochodem. W trakcie czynności okazało się, że 24-latek posiada przy sobie dwa woreczki z zapięciem strunowym. W jednym znajdowała się biała sproszkowana substancja, a w drugim susz roślinny. Wstępne badania wskazują, że są to narkotyki.


reklama


W drugiej interwencji, która miała miejsce w sobotnie popołudnie również na terenie gminy Mirzec policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego podczas legitymowania 30-letniego mieszkańca gminy ustalili, że mężczyzna ten jest poszukiwany celem odbycia 90 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo. Dodatkowo podczas czynności w portfelu mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli substancję w postaci białego proszku, wstępnie zweryfikowaną jako amfetamina.

Obaj mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie oraz usłyszeli już zarzuty. Zgodnie z obowiązującym prawem za takie czyny może grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. PK
Źródło: KPP Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media