fbpx

Polecamy

Star rozegra dziewięć sparingów

Działacze Staru Starachowice prezentują swoje plany przygotowań drużyny piłkarskiej do rundy wiosennej rozgrywek. Lider czwartej ligi świętokrzyskiej w styczniu i lutym rozegra dziewięć spotkań sparingowych. Czterokrotnie nasza drużyna rozegra swój mecz w Starachowicach. 

„Zielono-czarni” odkrywają kolejne karty w przygotowaniu zespołu do wiosennej odsłony rozgrywek ligowych. Przypominamy, iż piłkarze Staru Starachowice są liderem czwartej ligi mając w dorobku 49 punktów. Podopieczni Tadeusza Krawca o 14 „oczek” wyprzedzają drugi w tabeli Granat Skarżysko Kamienna. Nasza drużyna jest na dobrej drodze do upragnionego awansu do trzeciej ligi.

W odpowiednim przygotowaniu drużyny do rundy wiosennej mają pomóc pojedynki sparingowe z wymagającymi rywalami. W okresie od 21 stycznia do 25 lutego Star rozegra dziewięć meczy towarzyskich. Cztery z nich odbędą się w Starachowicach.

star

Zima 2023

Piłkarze Staru gry sparingowe rozpoczną od domowego pojedynku z Ceramiką Opoczno (21 stycznia). Tydzień później Star zagra w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią.

Kolejne mecze nasza drużyna rozegra już w lutym. Ten miesiąc starachowicka jedenastka rozpocznie od wyjazdów spotkań z Bronią Radom i ŁKS Łagów.

11 lutego „zielono-czarni” znów zaprezentują się przed własną publicznością. W tym dniu nasz zespół zagra z grającymi w trzeciej lidze rezerwami Korony Kielce. Nazajutrz rywalem Staru będzie wicelider czwartej ligi – Granat.

18 lutego Star wyjeżdża do Białobrzegów na mecz z Pilicą, a cztery dni później w Starachowicach zmierzy się z Moravią Morawica. To właśnie ten zespół jako jedyny „urwał” jesienią punkty naszej drużynie.

Cykl przygotowań Star zakończy na boisku trzecioligowej Avii Świdnik.

Runda wiosenna rozgrywek czwartej ligi świętokrzyskiej rusza już w marcu 2023 roku.


reklama


UMS

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media