fbpx

Polecamy

Doradztwo biznesowe dla mieszkańców

Zakończyło się szkolenie z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej dla obywateli Ukrainy. Finansowane ze środków norweskich szkolenie było pierwszym z zaplanowanych przez Urząd Miejski zajęć dla mieszkańców Starachowic. Obecnie trwają zapisy na bezpłatny indywidualny mentoring i doradztwo biznesowe. W puli wciąż pozostało 10 wolnych miejsc, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie dla obywateli Ukrainy

Za nami dwudniowe szkolenie z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej odbywające się w Urzędzie Miejskim w Starachowicach. Tematem warsztatów szkoleniowych finansowanych z funduszy norweskich było zakładanie i prowadzenie działalności ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb obywateli Ukrainy.

W szkoleniu uczestniczyli obywatele Ukrainy, którzy na co dzień mieszkają w naszym mieście. W gronie uczestników nie mogło zabraknąć również Inny Mekhedy – Asystenta Międzykulturowego Urzędu Miejskiego w Starachowicach.

DSC 0345

W programie szkolenia znalazło się miejsce na prezentację najważniejszych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Nie zabrakło na niej informacji dotyczących: zakładania działalności, form opodatkowania, księgowości, fiskalizacji i płatności gotówkowych, marketingu i form sprzedaży, a także przykładów schematu biznes planu.

Szkolenie realizowane było w ramach projektu „Kierunek Przyszłość: Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego”, którego ideą jest podejmowanie wspólnych działań na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

- Dziękuję za udział w szkoleniu. Trzymam kciuki za powodzenie Waszych planów biznesowych – zwróciła się do uczestników szkolenia prowadząca zajęcia Katarzyna Macek.

Mentorka sama mówi o sobie, iż uczy świadomego tworzenia przyszłości biznesowej, zawodowej i osobistej. Katarzyna Macek jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Posiada Certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS).

DSC 0340

Skorzystaj z oferty szkolenia

Prezydent Miasta Starachowice zaprasza na bezpłatny indywidualny mentoring i doradztwo biznesowe doświadczonej mentorki, realizowane w ramach projektu Centrum Rozwoju Gospodarczego przy Urzędzie Miejskim. 

- W czym mogę Cię wesprzeć? Odpowiem, jak założyć firmę lub kiedy warto zacząć od nierejestrowanej działalności gospodarczej. Zweryfikuję Twoje założenia biznesowe, podpowiem, jak rozwijać usługi i produkty w zgodzie z Twoimi umiejętnościami, możliwościami i wartościami, a także udzielę wsparcia przy planowaniu działań marketingowych. Podczas szkolenia podpowiem praktyczne rozwiązania w obszarze optymalizacji kosztów i codziennej działalności operacyjnej oraz skonsultuję treść umów zawieranych z partnerami biznesowymi – zapowiada prowadząca szkolenie Katarzyna Macek.

Konsultacje przeznaczone są dla mieszkańców Starachowic w wieku powyżej 18 lat. Odbiorcami szkolenia są osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, prowadzący firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, samozatrudnieni oraz wszystkie osoby, które chcą zacząć rozwijać swoją działalność gospodarczą będąc nadal zatrudnionymi.

DSC 0357

Jak się umówić na indywidualne konsultacje i doradztwo?

Zadzwoń +48 728 758 787 i umów spotkanie

Napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Bezpłatny mentoring

Mentoring i doradztwo biznesowe jest realizowane w ramach projektu pn. „Kierunek Przyszłość - Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

- Doświadczenie praktyczne zdobywałam przez 20 lat w biznesie. Zajmowałam się budowaniem i rozwijaniem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w tym 3 lata w Ameryce Południowej. Przeprowadziłam ponad 3350 godzin indywidualnego mentoringu i doradztwa biznesowego dla przedsiębiorców z bardzo różnych branż. Od dwóch lat w zgodzie ze swoimi wartościami, wykorzystując całą zdobytą wiedzę, umiejętności i doświadczenie prowadzę swoją mikro firmę. Specjalizuję się w mentoringu biznesowym, doradztwie biznesowym i life coachingu – mówi o sobie prowadząca zajęcia.

cid 4931752C B1ED 4438 A4DC D8F015BCED62

UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media