fbpx

Policyjne podsumowanie weekendu: 4 kolizje, 6 kierujących "pod wpływem"

Policyjne podsumowanie weekendu: 4 kolizje, 6 kierujących "pod wpływem" Policyjne podsumowanie weekendu: 4 kolizje, 6 kierujących "pod wpływem"

Przez ostatnie trzy dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do 4 kolizji drogowych oraz zatrzymano 6 kierujących którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Jeden z nich dodatkowo przekroczył dopuszczalną prędkość oraz posiada zakaz prowadzenia pojazdów.

Podczas minionego weekendu na drogach powiatu starachowickiego doszło do 4 kolizji. Nie zabrakło również nieodpowiedzialnych kierujących, którzy wsiedli za kierownice znajdując się w stanie nietrzeźwości. Pięcioro z nich to osoby, które prowadziły samochody natomiast jedna to osoba która poruszała się na rowerze. Szczególnie nieodpowiedzialnie zachował się 29-latek z powiatu radomskiego który nie powinien nawet siadać za kierownicę, ponieważ ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.


reklama


Mężczyzna poruszając się samochodem osobowym w miejscowości Małyszyn w sobotnie popołudnie jechał 115 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość to 50 km/h. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący ma blisko 1 promil alkoholu w organizmie. 29-latek odpowie teraz za przestępstwa i wykroczenie.

Natomiast pozostali kierujący autami stracili już swoje uprawnienia i teraz będą odpowiadać za swoje zachowanie przed sądem, natomiast osoba, która poruszała się na rowerze została ukarana wysokim mandatem karnym.

Opr. PK
Źródło: KPP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media