fbpx

Firma Animex wydała oświadczenie po wypadku w zakładzie

Firma Animex wydała oświadczenie po wypadku w zakładzie Firma Animex wydała oświadczenie po wypadku w zakładzie

Firma Animex wydała oświadczenie dotyczące zdarzenia do którego doszło w zakładach mięsnych przy ulicy Krańcowej w Starachowicach. Podczas nocnej zmiany noga jednej z pracownic utknęła w maszynie.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło około 2 w nocy w piątek. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy rozcięli taśmowy podajnik i wydostali nogę 40-latki spomiędzy łańcucha a koła napędowego.

Kobieta trafiła na SOR w Starachowicach, gdzie nadzorujący lekarz i strażacy pomogli usunąć fragmenty maszyny z nogi rannej. Dane o obecnym stanie zdrowia pacjentki nie są ujawniane.


reklama


Oświadczenie firmy

Animex Foods potwierdza, iż w nocy 20 stycznia 2023 roku w zakładzie produkcyjnym w Starachowicach, podczas wykonywania codziennych obowiązków, uległa wypadkowi pracownica firmy zewnętrznej. Osobie poszkodowanej niezwłocznie udzielono niezbędnej pomocy, wezwano służby ratunkowe, a następnie przetransportowano do szpitala. W trybie natychmiastowym poinformowano również odpowiednie organy.

Tuż po zdarzeniu zabezpieczone zostało miejsce wypadku, celem przeprowadzenia czynności wyjaśniających. Firma pozostaje w stałym kontakcie z osobami mającymi bieżące informacje o stanie zdrowia kobiety i jest gotowa do udzielenia niezbędnego wsparcia.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media