fbpx

Narkotyki podczas kontroli drogowej

W miniony czwartek policjanci z Posterunku Policji w Mircu zatrzymali do kontroli drogowej Audi. Podczas interwencji okazało się, że 40 –latni kierujący oraz jego 24 – letni pasażer posiadali środki odurzające. Mężczyźni odpowiedzą teraz za posiadanie narkotyków, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Mircu w miony czwartek na terenie gminy Mirzec zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Audi. W trakcie czynności mundurowi przy siedzącym za kierownicą niemieckiego auta 40 –latku ujawnili ponad 12 gramów suszu roślinnego, wstępnie zweryfikowanego jako marihuana, ponad 13 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina oraz 16 tabletek extasy. Natomiast 24 – letni pasażer pojazdu posiadał przy sobie blisko 3 gramy amfetaminy oraz ponad 1 gram marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 40 – latek usłyszał zarzut udzielania środka odurzającego.


reklama


PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media