fbpx

Z myślą o Kobietach (zdjęcia)

Z myślą o Kobietach (zdjęcia) Z myślą o Kobietach (zdjęcia)

"Zdrowa i piękna" pod takim hasłem odbyły się starachowickie obchody Dnia Kobiet organizowane pod patronatem Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka. Specjalnie dla Pań w Sali Olimpia w Urzędzie Miasta przygotowano mnóstwo atrakcji. Uczestniczki mogły skorzystać ze stoisk z wyrobami ziołowymi, strefy urody czy zdrowia.

Wydarzenie rozpoczęło się od życzeń płynących od Prezydenta Miasta Marka Materka oraz jego zastępcy Marcina Gołębiowskiego. Panowie wręczenia symboliczne goździki wszystkim Paniom, które zdecydowały się pojawić w sali Olimpia.

- Z okazji Dnia Kobiet życzę uśmiechu na twarzy Wszystkim naszym wspaniałym Paniom. Niech każdy dzień przepełniony będzie radością i przynosi jak najwięcej satysfakcji zarówno w sprawach zawodowych jak i rodzinnych. a życiowa mądrość daje siłę i determinację w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw- życzył Prezydent Marek Materek.

W organizację wydarzenia zaangażowało się wiele instytucji i organizacji. Seniorzy zrzeszeni w Uniwersytecie Trzeciego Wieku przygotowali niesamowity pokaz mody w trzech odsłonach, a modelkami były same słuchaczki.

Starachowicki szpital przygotował z kolei punkt diagnostyczny, w którym można było uzyskać poradę oraz wykonać podstawowe badania.
Podczas wydarzenia serwowano również specjalnie przygotowane herbatki, zdrowotne koktajle oraz wiele innych w ramach ziołowej kawiarenki. Do dyspozycji uczestniczek oddano również strefę relaksu z leżakami.

Wszystkie Panie lubiące czytelnictwo mogły znaleźć coś dla siebie w ramach mobilnej biblioteki oraz kiermaszu taniej książki. Specjalne stoiska zostały przygotowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Starachowicach.

Podczas wydarzenia czas można było spędzić również podczas warsztatów rękodzielniczych, w ramach których powstawały przepiękne kwiaty z bibuły.

Park Kultury, który był jednym z organizatorów spotkania zadbał o bogatą ofertę strefy piękna. Przy dedykowanych stosika Panie mogły wykonać makijaż, masaż twarzy, stylizację fryzury czy pielęgnację dłoni. Po takiej kuracji mogły wziąć udział w kobiecej sesji zdjęciowej.


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media