fbpx

Tulipanowe życzenia dla Starachowiczanek (zdjęcia)

- Uśmiechu na twarzy na każdy dzień – życzył Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek wraz ze swoim zastępcą Marciem Gołębiowskim podczas środowego spaceru z bukietami kwiatów po ulicach Starachowic. Prezydenci z okazji Dnia Kobiet wręczyli osobiście 250 żółtych tulipanów otrzymując w zamian piękne uśmiechy wspaniałych Starachowiczanek.

Tulipany to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych kwiatów wiosennych, które tak pięknie prezentują się w bukietach i na ogrodowych rabatach. Eleganckie, kolorowe i pełne wdzięku oraz uroku kwiaty kochają również Starachowiczanki, które w środowe popołudnie zostały nimi obdarowane przez Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka i jego Zastępcę Marcina Gołębiowskiego podczas „tulipanowego spaceru” ulicami naszego miasta.

Znaczenie tulipanów jest zależne od barwy ich płatków. Według mowy kwiatów te żółte oznaczają radość, pogodę myśli i uśmiech. I właśnie tego dostarczyły wszystkie kwiaty zakupione przez Prezydenta mieszkankom naszego miasta, które miały okazję spotkać naszych włodarzy podczas środowego spaceru.

Tulipanowa podróż zorganizowana z okazji Dnia Kobiet rozpoczęła się od przystanku miejskiej komunikacji obok Urzędu Miejskiego. Pierwsze kwiaty wręczone przez Prezydenta wywołały uśmiech na twarzach nieco zaskoczonych mieszkanek Starachowic. Żółty tulipan wręczony przez Prezydenta Miasta wraz z niezwykłymi życzeniami zmieniał jednak wszystko. Uśmiechnięte kobiety mogły kontynuować swój dzień, tak jak Prezydent mógł kontynuować dalej swoją niespodziewaną podróż.

Wielkie zaskoczenie wśród podróżnych wywołał widok Prezydentów w miejskim autobusie, który po kilku minutach podjechał na przystanek. Prezydent Materek i jego Zastępca Gołębiowski z bukietami kwiatów wsiedli do „zerówki” i wspólnie z pasażerami przejechali kilka przystanków na trasie tej linii.

Podróż autobusem była okazją do życzeń dla Pań, a także rozmów o mieście. Pasażerki korzystające z bezpłatnej komunikacji miejskiej były w autobusie witane przez Prezydenta pięknym kwiatem i uśmiechem. Tak rozpocząć autobusową podróż w Dniu Kobiet to niezwykła okazja.

Po kilkuminutowej podróży autobusem przyszedł czas na spacer w stronę Galerii Handlowej „Skałka”.

W galerii prezydenci spotkali się zarówno z kobietami prowadzącymi w tym miejscu działalność gospodarczą, jak i Paniami robiącymi zakupy w swoich ulubionych sklepach, a także pracowniczkami Centrum Usług Społecznych.

Za każdym razem napotkane kobiety odwzajemniały się Prezydentom pięknym uśmiechem i podziękowaniem za niespodziewane życzenia. Kwiaty w tym dniu otrzymywały zarówno seniorki jak i najmłodsze kobietki.


reklama


 

UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media