fbpx

W kilka minut „zdobyła” 29 punktów (wideo)

W kilka minut „zdobyła” 29 punktów (wideo) W kilka minut „zdobyła” 29 punktów (wideo)

Policjanci ze starachowickiej drogówki zatrzymali do kontroli 42-letnią kierującą, która wyprzedziła na przejściu dla pieszych a później przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym, jadąc 120 km/h. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy, policjanci nałożyli na nią grzywnę w wysokości 3500 złotych, a do jej konta doliczone zostało 29 punktów.

We wtorek chwilę po południu kierująca mercedesem, która poruszała się krajową „42-ką” została zatrzymana do kontroli drogowej przez policjantów ruchu drogowego. 42-latka popełniła w krótkim czasie dwa rażące wykroczenia.

Kobieta najpierw wyprzedziła pojazd ciężarowy na oznakowanym przejściu dla pieszych, a chwilę później przekroczyła prędkość poruszając się 120 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci rejestrując pierwsze wykroczenie włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne chcąc zatrzymać kierującą. Kobieta jednak po chwili zauważyła, że jest zatrzymywana przez patrol policji ale zdążyła już popełnić kolejne wykroczenie.

Policjanci 42-letniej mieszkance Sochaczewa zatrzymali prawo jazdy oraz nałożyli na nią mandat w wysokości 3500 złotych, a do jej konta doliczyli 29 punktów za popełnione wykroczenia.


reklama


PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media