fbpx

Kradł i szybko wpadł...

Kradł i szybko wpadł... Kradł i szybko wpadł...

Nawet piętnaście lat za kratkami spędzić może 36-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z włamaniem do dwóch ciężarówek zaparkowanych na terenie jednej ze skarżyskich firm. Łupem włamywacza recydywisty padło paliwo warte 1400 złotych. Zatrzymany został wczoraj, a niebawem rozliczy go sąd.

W miniony piątek lokalny przedsiębiorca zawiadomił skarżyskich policjantów o kradzieży z włamaniem do dwóch pojazdów ciężarowych stojących na terenie jego firmy. Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Sprawca wyłamał zamki wlewu paliwa w ciężarówkach i spuścił około 200 litrów oleju napędowego.


reklama


Pokrzywdzony oszacował straty na 1400 złotych. Sprawie przyjrzeli się kryminalni i szybko ustalili, że związek ze sprawą może mieć 36-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego. Wczoraj w miejscu zamieszkania zatrzymali typowanego włamywacza i przewieźli do skarżyskiej komendy. Karany już za podobne przestępstwa mężczyzna został osadzony w celi policyjnego aresztu.

W środę 36-latek usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Niebawem znowu stanie przed sądem. Grozi mu nawet piętnastoletni pobyt w miejscu odizolowanym od jakichkolwiek pojazdów.

Opr. JG
Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media