fbpx

We wtorek otwarcie basenu

We wtorek otwarcie basenu We wtorek otwarcie basenu

Zapewne wielu mieszkańców Starachowic i okolic czekało na tę informację - 21 marca od godz. 12:00 będzie można ponownie korzystać z Krytej Pływalni w Starachowicach.

W czasie ostatnich miesięcy obiekt przeszedł gruntowną modernizację. Został odnowiony i unowocześniony. Efekty warto zobaczyć na własne oczy.

- Zapraszamy! Basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, sauna parowa / sauna sucha i grota solną będą do Waszej dyspozycji - czytamy w komunikacie umieszczonym w sieci.

Początkowo termin zakończenia prac wyznaczono na jesień minionego roku, później wydłużono go do tegorocznych ferii. Niestety, wtedy również nie udało się zakończyć prac na czas.


reklama


Kryta Pływalnia mieszkańcom miasta i okolic służy już 12 lat. Prowadzone prace remontowe dotyczą między innymi wymiany połaci dachowej i systemu wentylacji. Wyremontowane zostały szatnie i łazienki basenowe, trybuny i korytarze. Pojawiły się nowe drzwi, płytki na podłogach, nowy system bramek oraz czytniki czasu w strefie SPA i system monitoringu.

Zmieniła się także lokalizacja sauny suchej - została zamieniona z grotą solną. Grota solna będzie większa, bardziej rozbudowana i połączona z tężnią. Większe sauny pozwolą na organizację seansów z saunamistrzami. 

Powstała także siłownia mokra, wyposażona w urządzenia służące do ćwiczeń w wodzie, takie jak bieżnia czy rowerek. Umożliwi to prowadzenie rehabilitacji osób z problemami zdrowotnymi lub wzmocnienie treningu wyczynowego. Zakupiony został nowy sprzęt do pływania do dyspozycji osób korzystających z basenu.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media