fbpx

Punkt udostępniania dokumentacji medycznej

Byłeś pacjentem dawnej Poradni Psychiatrycznej Agnieszki Sokół w Starachowicach i potrzebujesz dokumentacji medycznej? Możesz ją teraz uzyskać w Punkcie udostępniania dokumentacji medycznej w PZOZ w Starachowicach, w budynku Poradni Specjalistycznych w gabinecie 41 (na parterze). Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 41 273 99 56 w godz. 8.00 - 13.00. 

PZOZ w Starachowicach przejął dokumentację medyczną pacjentów zlikwidowanej Poradni Psychiatrycznej Agnieszki Sokół w Starachowicach. Można ją tutaj uzyskać. 

Przypominamy, że dokumentacja medyczna udostępniana jest pacjentowi, upoważnionej przez niego osobie, przedstawicielowi ustawowemu i instytucjom. 

Jeśli chcemy uzyskać kserokopię dokumentów, musimy wcześniej złożyć stosowny wniosek (formularze zniosków znajdziesz TUTAJ). 


reklama


Jeśli zrobimy to osobiście, dokumentację możemy odebrać sami lub może to zrobić upoważniona przez nas osoba. Możemy otrzymać ją również pocztą. 

Jeśli wniosek wyślemy pocztą, odbiór musi być osobisty ze względu na konieczność weryfikacji danych. Dokumentacja udostępniana jest w możliwie najszybszym terminie, ale w przypadku dużej liczby złożonych wniosków w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych.

Za udostępnianie kopii pobierana jest opłata w wysokości zgodnej z przepisami ustawy.

***

Zarząd Powiatu wspólnie z dyrekcją szpitala czyni starania w celu utworzenia poradni psychiatrycznej przy PZOZ w Starachowicach. Są duże szanse, że w drugiej połowie roku zaczęłaby ona działać. 

PS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media