fbpx

Znalazł poszukiwanego listem gończym... na miejskim monitoringu

Znalazł poszukiwanego listem gończym... na miejskim monitoringu Znalazł poszukiwanego listem gończym... na miejskim monitoringu

W piątek około godziny 17:15 funkcjonariusz Straży Miejskiej pełniący służbę na stanowisku operatora monitoringu, w trakcie prowadzonej obserwacji terenu miasta, zauważył mężczyznę przypominającego osobę poszukiwaną. Dzięki dobrej pamięci wzrokowej strażnika udało się zatrzymać 51-letniego mężczyznę.

Strażnik pełniący tego dnia służbę kilka dni wcześniej przeglądał rysopisy osób poszukiwanych. Po zobaczeniu mężczyzny na kamerze monitoringu porównał jego wygląd z portretem z listu gończego i okazało się, że się nie mylił.


reklama


Poszukiwanym był 51-letni mężczyzna. Szybko został zatrzymany przez starachowickich strażników, a następnie przekazany Policji. Mężczyzna był poszukiwany przez starachowicką policję w związku z art.157

§ 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media