fbpx

Życie Jarka to ciągła walka, pomóżmy mu ją wygrać! Wyróżniony

Życie Jarosława Czajki to dziś walka przepełniona bólem i cierpieniem. W kwietniu ubiegłego roku usłyszał diagnozę, która brzmiała jak wyrok - ostra białaczka szpikowa. W codziennym trudzie pojawia się jednak nadzieja na to, że koszmar niebawem się skończy. Na portalu siepomaga.pl utworzono zbiórkę środków na leczenie.

W ubiegłym roku w kwietniu Jarek zaczął się źle czuć. Rozpoczęło się poszukiwanie specjalisty, który odnajdzie przyczynę problemu. Mężczyzna jednak nie był przygotowany na diagnozę, którą usłyszał - rozpoznano u niego ostrą białaczkę szpikową. 


reklama


Jarek ma 27 lat. Przed chorobą pracował, cieszył się życiem. Miał plany i marzenia, które przekreśliła choroba. Rozpoczął się wyścig z czasem. Leczenie wiążę się z częstymi wizytami w Świętokrzyskim Centrum Onkologii, chemioterapią, przetaczaniem krwi. To ogrom cierpienia, a także duże koszty, które przerastają chorego i jego najbliższych. Rehabilitacja, zakup artykułów medycznych i dojazdy to tylko część wydatków, z którymi muszą się zmierzyć. Dlatego zwracają się z prośbą o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli.

"Jarek już raz wygrał swoją jedną bitwę, pokonał sepsę, wrócił do nas z OIOM-u. Walczy dalej. Wierzymy, że wygra całą wojnę z naszym wsparciem." - piszą bliscy mężczyzny w opisie zbiórki środków na leczenie.

Jarosław został wpisany do krajowej listy osób oczekujących na przeszczepienie komórek krwiotwórczych szpiku, krwi obwodowej, krwi pępowinowej. Wraz z tą zbiórką rozpoczynają sie także poszukiwania dawcy szpiku dla Jarka. Dzięki Państwa wsparciu mężczyzna może zyskać szansę na powrót do zdrowia!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/jaroslaw-czajka

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media