fbpx

Tragiczny wypadek w Dąbrowie w powiecie starachowickim. Nie żyje 6-letni chłopiec

Tragiczny wypadek w Dąbrowie w powiecie starachowickim. Nie żyje 6-letni chłopiec Tragiczny wypadek w Dąbrowie w powiecie starachowickim. Nie żyje 6-letni chłopiec

W niedzielę w gminie Pawłów w powiecie starachowickim doszło do tragedii, w wyniku której zginął zaledwie sześcioletni chłopiec. Nieszczęśliwy wypadek spowodował również hospitalizację czworga innych dzieci wraz z kierowcą jednego z pojazdów biorących udział w wypadku.

Tuż przed godziną 10 na drodze powiatowej w Dąbrowie doszło do dramatycznego zdarzenia.


reklama


Jak informuje policja wstępne ustalenia wskazują, że czołowo zderzyły się dwie samochody osobowe peugeot i volkswagen passat. Pierwszego prowadziła 31-latka. Prócz niej w wozie była trójka dzieci w wieku 6, 10 i 13 lat. Passatem kierowała 36-latka. Jechała z nią trójka pasażerów. 41-letni mężczyzna oraz dwójka dzieci 6 i 9 letnie. Policjanci starają się odtworzyć przebieg i poznać dokładne przyczyny wypadku.

Po wypadku stan 6-letniego pasażera peugeota był w stanie krytycznym. Mimo długotrwałej reanimacji chłopca nie udało się uratować. Do szpitala trafiły jeszcze cztery młode ofiary wypadku oraz kierowca passata.

Na miejscu pracuje trzynastu ratowników podzielonych na trzy zastępy straży pożarnej. Obecnie droga jest nieprzejezdna, ale dla pasażerów przygotowano alternatywne trasy.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media