fbpx

5-lecie Klubu Senior+ "Niezapominajka" (zdjęcia)

W dniu 12.05.2023 roku, dzięki uprzejmości Dyrektora MOSiR Pana Krzysztofa Szczygła, w Miejskiej Hali Sportowej odbył sie jubileusz Klubu Senior+ "Niezapominajka".

Działający w strukturach Centrum Usług Społecznych Klub, powstał w 2018 roku w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Klub działa w Miejskiej Galerii Handlowo-Targowej "Skałka", od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00. W trakcie jubileuszu zaproszeni goście na czele z zalożycielami Klubu: Prezydentem Miasta Starachowice Markiem Materkiem, Starostą Starachowickim Piotrem Ambroszczykiem oraz Dyrektor CUS Wiolettą Grosicką, mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany przez seniorów, podsumowujący 5 lat działaności. Był chór, teatr, rękodzieło artystyczne, zumba i gry planszowe. Nie zabrakło wzruszeń, śmiechu i dobrego jedzenia, które przygotowała Spółdzielnia Socjalna "AGAWA".

Wszystkim gościom przybyłym na uroczystość zarówno z organizacji seniorskich (UTW, Rada Seniorów, Klub Seniora "Manhattan",Stowarzyszenie "Złota Majówka", Dzienny Dom Senior+, Klub Seniora z Suchedniowa), najmłodszego pokolenia czyli przedszkolakom (Przedszkole i Żłobek "Słoneczko", Przedszkole "Kreatywne Nutki", PM nr 10 "Niezapominajka") oraz byłym klubowiczon, dopisywały humory.


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media