fbpx

Z 3 promilami wjechał w garaż

W piątek wieczorem około godziny 20.00 na ulicy Leśnej w Starachowicach kierujący samochodem marki Renault... wjechał w garaż. Nic dziwnego, bo w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu. 

jak relacjonuje Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach przed godziną 20:00 otrzymano telefon od mężczyzny informującego, że ulicą Batalionów Chłopskich w Starachowicach porusza się prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca. Osoba ta na bieżąco informowała dyżurnego o kierunku, w którym porusza się samochód. Niestety, w pewnym momencie "śledzony kierowca" stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w jeden z garaży przy ulicy Leśnej. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyła policja.

Okazało się, że za kierownicą Renault znajdował się nietrzeźwy mężczyzna, który miał prawie 3 promile alkoholu we krwi. Mężczyzna ten jest mieszkańcem Gminy Brody. Na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń, jednak grozi mu wysoka grzywna, utrata prawa jazdy oraz kara pozbawienia wolności do dwóch lat.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media