fbpx

Podsumowanie weekendu na drogach powiatu starachowickiego

Podsumowanie weekendu na drogach powiatu starachowickiego Podsumowanie weekendu na drogach powiatu starachowickiego

Przez ostatnie trzy dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do 5 kolizji drogowych oraz zatrzymano 8 kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Podczas minionego weekendu na drogach powiatu starachowickiego doszło do 5 kolizji. Nie zabrakło również nieodpowiedzialnych kierujących, którzy wsiedli za kierownice znajdując się w pod wpływem alkoholu. Cztery osoby wsiadły za kółko kierownicy samochodu, a kolejne cztery osoby poruszały się rowerami. Rekordzistą w tym gronie był 41 letni mieszkaniec Starachowic, który miał w organizmie blisko 4 promile alkoholu.


reklama


Dzięki właściwej reakcji świadków, którzy mając przypuszczenia że kierujący bmw może znajdować się pod wpływem alkoholu zadzwonili na numer alarmowy. Teraz nieodpowiedzialny mężczyzna nie uniknie konsekwencji i odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Natomiast pozostali kierujący autami stracili już swoje uprawnienia i teraz będą odpowiadać za swoje zachowanie przed sądem, a osoby poruszające się rowerami zostały ukarane wysokim mandatami karnymi.

Opr. PK
Źródło: KPP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media