fbpx

Zderzenie samochodu osobowego z pociągiem towarowym w Wąchocku

We wtorek 1 sierpnia o godz. 15 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zlokalizowanym na ulicy Partyzantów w Wąchocku doszło do zderzenia samochodu osobowego z lokomotywą pociągu towarowego.

W lokomotywę pociągu towarowego uderzył samochód osobowy, co spowodowało kolizję. Zespół karetki pogotowia udzielił pomocy kierowcy samochodu, jednak jak wyjaśniają ratownicy, nie odniósł on poważniejszych obrażeń.

Według świadków kierowca samochodu osobowego miał niesamowite szczęście, gdyż lokomotywa pociągu praktycznie zmiażdżyła przód pojazdu. Samochód częściowo zjechał ze skarpy, cudem kierowca wyszedł z tego bez szwanku.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ​​19-letni kierowca Audi nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu pociągowi towarowemu, co doprowadziło do zderzenia dwóch pojazdów. Potwierdzono również, że obaj kierowcy nie byli pod wpływem alkoholu.

Na miejscu pracowało łącznie sześć zastępów straży pożarnej, w skład których wchodziły wozy strażackie ze Starachowic oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Wąchocka i Wielkiej Wsi.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media