fbpx

Napaści i pobicie mieszkańca gminy Brody. Sprawcy aresztowani

Napaści i pobicie mieszkańca gminy Brody. Sprawcy aresztowani Napaści i pobicie mieszkańca gminy Brody. Sprawcy aresztowani

W ubiegły piątek 40-letni mężczyzna pochodzący z gminy Brody w powiecie starachowickim został brutalnie zaatakowany. Zgłosił na policję, utrzymując, że dwóch napastników zaatakowało go fizycznie, wielokrotnie uderzając go pięściami i kopiąc. Starszy z napastników ukradł mu także telefon komórkowy. Po wszczęciu dokładnego śledztwa policja ostatecznie zatrzymała w środę dwóch sprawców, których zidentyfikowano jako 15-latka i 31-latka.


reklama


Za ocenę działań młodszej osoby odpowiedzialny będzie sąd rodzinny. Z drugiej strony starszy mężczyzna został oskarżony o napaść i zuchwałą kradzież. Zarzuty te mogą skutkować karą maksymalnie ośmiu lat więzienia informuje starachowicka policja. 

Po sprawdzeniu bazy danych policja ustaliła, że ​​31-latek był poszukiwany, nie stawił się w ustalonym terminie do odbycia 150-dniowej kary za spowodowanie wypadku drogowego. W czwartek sąd w Starachowicach przychylił się do wniosku prokuratora i mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media