fbpx

Udany Rodzinny Rajd Rowerowy (zdjęcia)

W ostatnią niedzielę odbył się kolejny Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka. Tym razem trasa biegła od parkingu przy Krytej Pływalni przez Lipie aż do mety w Wąchocku. Frekwencja była tak duża, że organizatorzy postanowili zorganizować jeszcze jeden rajd, który odbędzie się już 17 września.

- Od lat zachęcam mieszkańców Starachowic do aktywności rowerowej. Dlatego nie tylko intensywnie powiększamy kilometraż ścieżek rowerowych, ale również organizujemy rajdy, takie ten. To doskonała promocja zdrowego stylu życia oraz integracja dla dzieci, ich rodziców i dziadków – powiedział Prezydent Miasta Marek Materek.

Uczestnicy rajdu mogli odpocząć na mecie, która miała miejsce przy wiacie przy górze św. Rocha w Wąchocku. Była to również dobra okazja do zaproszenia wszystkich na kolejny rajd.

- Chciałbym zaprosić wszystkich na kolejny rajd rodzinny, który odbędzie się 17 września. Przejedziemy się trasą, którą już znamy, czyli przez Lipie do Wąchocka. Zachęcam do udziału – zaprasza Marek Materek.


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media