fbpx

Liderzy Projektu - Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL

Liderzy Projektu - Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL Liderzy Projektu - Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL

ZSZ nr 1 w Starachowicach został wyróżniony tytułem Liderzy Projektu - Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL za szczególne zaangażowanie w projekt i krzewienie edukacji ekonomicznej wśród młodzieży.

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie Technikum nr 1 kształcący się w zawodzie technik ekonomista, technik rachunkowości i technik handlowiec wraz z nauczycielami Renatą Rychlik , Anitą Jabłońską i Krzysztofem Stachurskim, brali udział w lekcjach online i wykładach w ramach Programu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL. Prowadzącymi zajęcia z zakresu praktyk finansowych, funkcjonowania rynków kapitałowych byli doświadczeni eksperci bankowi.

Uczniowie Technikum nr 1 brali także udział w Konkursie Score Hunter Junior, w którym zdobywali liczne punkty w grze online poprzez wykonywanie misji i wyzwań z zakresu odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych na platformie Score Hunter – Moduł Juniorski. Plasowali się w czołówce poszczególnych etapów konkursu.

W Konkursie MILION NA BANK, najlepszą w województwie świętokrzyskim okazała się uczennica ZSZ nr 1 - Daria Kozera. Rywalizacja miała charakter rozgrywki w internetowej grze symulacyjnej „Pierwszy Milion“, na temat rynku kapitałowego i jego produktów, umiejętności inwestowania oraz zarządzania finansami osobistymi.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media