fbpx

13. Noce Teatralne w Starachowicach za nami (zdjęcia)

13. odsłona Wieczorów Teatralnych w Starachowicach przeszła do historii. Uroczystość rozpoczęła się w piątkowe popołudnie 16 września występem Jerzego Kryszaka i niewątpliwie przejdzie do historii. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Talentów w Starachowicach we współpracy z Parkiem Kultury oraz Muzeum Przyrody i Techniki.

W Sali Talentów zaprezentowano czystą ekspresję artystyczną. Późnym popołudniem rozpoczął się spektakl teatralny, w którym wystąpił znany Jerzy Kryszak. Równie emocjonujące przeżycia mogli zapewnić także pozostali wykonawcy, m.in. Teatr „Panopticum” ze spektaklem „Nikt o tym nie mówi”, Amatorski Zespół Teatralny ze spektaklem „Człowiek Me – Człowiek Nikt” czy Aneta Todorczuk ze spektaklem „Polska Matka Terrorystka”. Publiczność była bardzo zadowolona, ​​o czym świadczyły gromkie brawa.

Podczas 13. Nocy Teatrów pod kierunkiem Katarzyny Faszczewskiej przeprowadzono cykl warsztatów aktorskich skierowanych do młodych ludzi. Warsztaty odbyły się w sobotę 16 września w Parku Kultury. 


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media