fbpx

W gminie Pawłów ciężarówka wpadła do rowu i stanęła w płomieniach

W gminie Pawłów ciężarówka wpadła do rowy i stanęła w ogniu W gminie Pawłów ciężarówka wpadła do rowy i stanęła w ogniu

Dziś rano w Chybicach w gminie Pawłów, doszło do groźnego wypadku. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd wypadł z drogi i zatrzymał się w pobliskim rowie.

Jak poinformował Paweł Kusiak, rzecznik prasowy starachowickiej policji, dziś po godzinie 4:00 na drodze wojewódzkiej nr 756 doszło do zdarzenia. 68-letni mężczyzna, jadąc z Nowej Słupi w stronę Pawłowa, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Niestety, wkrótce potem ciężarówka stanęła w płomieniach. Na szczęście kierowcy udało się wydostać z pojazdu bez szwanku, zanim auto stanęło w płomieniach.

Na miejscu pracowali strażacy ze Starachowic, jak i Skarżyska-Kamiennej.


reklama


Jak poinformował Konrad Dąbrowski, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach działania strażaków polegały na podaniu dwóch prądów gaśniczych w natarciu na pożar z ciągnika siodłowego. Po ugaszeniu pożaru, strażacy stwierdzili, że wyciekł olej napędowy ze zbiornika

Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że 68-letni kierowca ciężarówki nie odniósł poważniejszych obrażeń. Przez około dwie godziny droga wojewódzka nr 756 w Chybicach była zablokowana.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media