fbpx

Moc emocji podczas Turnieju o Puchar Prezydenta Starachowic (zdjęcia)

W miniony weekend na boisku na os. Południe odbył się Turniej o Puchar Prezydenta Starachowic Marka Materka. Wydarzenie dostarczyło masy sportowych emocji, a jego kluczowym elementem była zbiórka pieniędzy, które przekazane zostały fundacji Promyk Uśmiechu.

Sobota 7 października obfitowała w sportowe emocje! W Turnieju o Puchar Prezydenta Starachowic zmierzyło się 13 drużyn. Poszczególne ekipy rywalizowały ze sobą w 3 grupach o awans do kolejnej fazy. W finale ostatecznie znalazły się: Stalmax ec,Mirz PKS Południe, Chilli Starachowice oraz Górna Street Elite. Na trzecim miejscu podium uplasowała się drużyna PKS Południe, drugie miejsce zajęło Chilli Starachowice, a zwycięstwo odniosła Górna Street Elite.

Mimo nie najlepszej pogody podczas zawodów nie brakowało kibiców, a drużyny dawały z siebie wszystko. Nie mogło zabraknąć także ciepłego poczęstunku w postaci grochówki i zalewajki przygotowanych przez Bar Miś.

"Wszystkim obecnym dziękujemy za to, że byli z nami w tym dniu, a drużynom gratulujemy walki do końca i czekamy na kolejne imprezy." - mówili organizatorzy Turnieju po wydarzeniu.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media