fbpx

Jagodne. Plac przy przedszkolu po metamorfozie (zdjęcia)

Plac w sąsiedztwie budynku przedszkola w Jagodnem zmienił się nie do poznania. Po starym sadzie nie ma śladu. Jest przestronny parking ze skwerkami i plantacją porzeczek.

Odnowiony plac został odebrany w czwartek 8 listopada w obecności wójta gminy Mirosława Seweryna, kierownika Referatu Inwestycji Ryszarda Nowaka, zastępcy kierownika Referatu Inwestycji Sławomira Płanety, Patrycji i Łukasza Drożdżał z firmy Gadmet, która wykonała prace, inspektora nadzoru Mariusza Pająka, dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jagodnem Joanny Serafin-Sieczki, Teresy Sieczki radnej sołectwa Jagodne oraz przedstawicieli Zarządu Dróg Powiatowych w Starachowicach.

Pracownicy firmy Gadmet rozebrali słupki wraz z fundamentami, murki, oraz ogrodzenie z siatki; uprzątnięto gruz. Plac został utwardzony kostką brukową. Wybudowano sześć miejsc parkingowych, ustawione zostały trzy ławki z oparciem, kosze na śmieci oraz stojak na rowery. Dodatkowo przebudowane zostało ogrodzenie wraz z montażem przesuwnej bramy oraz urządzona zieleń. Uroku dodają estetycznie urządzone skwerki z zielenią oraz odnowiona studnia, która dodaje miejscu uroku. Wybudowany został także nowy zjazd na drogę powiatową. Prace kosztowały 236 744 złotych.


reklama


UGM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media