fbpx

CH Galardia chce wyprawić Święta klientom rozdając 1000 zł na zakupy

CH Galardia chce wyprawić Święta klientom rozdając 1000 zł na zakupy CH Galardia chce wyprawić Święta klientom rozdając 1000 zł na zakupy

Galardia postanowiła zorganizować nie tylko Black Firday, ale cały Black November. Centrum Handlowe ogłosiło akcję, w której klienci mogą wygrać kartę przedpłaconą o wartości aż 1000 zł. Będzie to prezent od galerii, idealny do wykorzystania na przedświąteczne zakupy. Akcja trwa przez cały listopad.

W centrach handlowych nadchodzi szczególny czas specjalnych ofert oraz akcji typu Black Friday czy Black Weeekend, na które klienci zawsze czekają. Są one bowiem okazją, by w czasie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Starachowicka Galardia przygotowała dla swoich klientów coś wyjątkowego, akcję Black November,
w której klienci centrum mają okazję wygrać nagrodę, jaką jest karta prepaid na zakupy w sklepach Galardii o wartości aż 1000 zł.

Akcja skierowana jest do uczestników programu lojalnościowego Non Stop Bonus. Aby mieć szansę na zdobycie nagrody, przez cały miesiąc, od 1 do 30 listopada należy rejestrować paragony za zakupy zrobione w galerii i zbierać w ten sposób punkty. Osoba, która na koniec akcji uzbiera największą liczbę punktów otrzyma kartę przedpłaconą na 1000 zł, do wydania w sklepach w Galardii.

Akcje specjalne są zawsze przyjmowane przez naszych klientów z entuzjazmem, ale również i my cieszymy się, że możemy organizować dla naszych stałych gości takie niespodzianki. Tym razem przygotowaliśmy dla nich nagrodę, która będzie idealnym dodatkowym zasileniem budżetu w czasie przygotowań do Świąt” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia
w Starachowicach.

To jeszcze nie koniec prezentów od Galardii. Klienci centrum mają również szansę skorzystać z akcji WIR OKAZJI na Black Week, która odbędzie się tu w od 20 do 25 listopada. Osoby, które zrobią w tych dniach zakupy za minimum 150 zł, na maksymalnie trzech paragonach i 25 listopada zgłoszą się na stoisko akcji, okazując przynależność do programu lojalnościowego będą mogły otrzymać karty podarunkowe o wartości 30 zł, które mogą wykorzystać w czasie Black Friday czy przeznaczyć na zakupy świątecznych upominków dla najbliższych.

Szczegółowe regulaminy powyższych akcji dostępne są na stronie https://www.centrumgalardia.com.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media