fbpx

Pożar przybudówki na ul. Bocznej

Pożar przybudówki na ul. Bocznej Pożar przybudówki na ul. Bocznej

Do stanowiska kierowania starachowickiej Straży Pożarnej w środowe (10 stycznia br.) popołudnie wpłynęły dwa zgłoszenia o pożarach. Do pierwszego z nich doszło na ulicy Bocznej, kolejne miało miejsce przy alei Niepodległości w Starachowicach. 

Do pożaru na ulicy Bocznej w Starachowicach zadysponowane zostały cztery zastępy straży pożarnej. Po dojeździe na miejsce zdarzenia , strażacy zastali kotłownię objętą pożarem. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania i ugaszeniu pożaru. Następnie strażacy wynieśli z budynku elementy wyposażenia. Do pożaru doszło najprawdopodobniej na skutek rozszczelnienia przewodu kominowego. W środku przybudówki znajdował się piec centralnego ogrzewania.

Drugi pożar miał miejsce przy alei Niepodległości.  Po dojeździe ratownicy zastali duże zadymienie w piwnicach budynku mieszkalnego. Po częściowym oddymieniu piwnicy okazało się, że zapaliły się śmieci składowane przy piecu i dodatkowo ogniem objęta została część drewnianej podłogi parteru budynku.


reklama


Fot. KP PSP Starachowice

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media