fbpx

Potrzebna pomoc!

Potrzebna pomoc! Potrzebna pomoc!

W nocy z 20 na 21 stycznia mieszkańcy nowego osiedla Leśna Enklawa przy ul. Kopalnianej doświadczyli dramatu, który na zawsze zmienił życie młodej kobiety i jej 7-letniego synka. W jednym z mieszkań eksplodowała bańka z cieczą do biokominka, wywołując pożar i raniąc Adriannę w sposób nieodwracalny. W odpowiedzi na tragiczne wydarzenia społeczność Starachowic rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl.

Organizatorzy akcji charytatywnej opisują, że przed północą doszło do eksplozji cieczy, używanej do biokominka. Adrianna, próbując opanować sytuację, została objęta żywym ogniem, co spowodowało rozległe poparzenia na twarzy, szyi, klatce piersiowej, nadgarstku oraz bocznej części uda i tułowia. Przeszła przez trudne dni leczenia, w tym dwa przeszczepy skóry i liczne zabiegi usuwania martwicy.

Diagnoza potwierdziła IIb i III stopień poparzeń na około 18 proc. ciała. Aktualnie Adrianna przebywa we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Aby zapewnić pełen powrót do zdrowia, konieczna jest długotrwała rehabilitacja, wsparcie psychologiczne oraz kosztowne zabiegi i terapie nieobjęte refundacją.

Bliscy poszkodowanej apelują o wsparcie finansowe, aby pokryć koszty leczenia i zapewnić Adriannie możliwość powrotu do normalnego życia. Na portalu zrzutka.pl do tej pory zebrano 67 805 zł, jednak potrzebne jest łącznie 150 tys. zł.

Zbiórkę, na której można wspomóc leczenie, znajdziemy pod adresem: https://zrzutka.pl/7naxd6 

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media