fbpx

Spacer po Piachach

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz osoby zainteresowane do wzięcia udziału w kolejnym spacerze inwestycyjnym z Prezydentem Miasta Starachowice. Dziś spotykamy się na parkingu obok zbiornika Piachy. Początek spaceru o godzinie 15.30, a już teraz zachęcamy do zapoznania się z planem zagospodarowania tego terenu oraz modelami przestrzennymi nowej woprówki.

projekt piachy 2 page 0001

- Serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie konsultacyjne dotyczące tego w jaki sposób w najblizszych latach ma zmieniać się zbiornik Piachy i jego najbliższe otoczenie. Spotykamy się już dziś - w czwartek 29 lutego tuż obok WOPR-ówki na Piachach. Przygotowaliśmy dla Państwa dokumentację, aby można było zapoznać się z projektem i ocenić, które z planów warto zrealizować, a z czego zrezygnować. Zbiornik ma przecież służyć jak największej grupie mieszkańców naszego miasta - zapowiada Prezydent Miasta Marek Materek.

spacer

 Wyobrażenie mieszkańców na temat funkcjonowania tej przestrzeni jest dla nas ważne. Mogę zapewnić: Piachy nadal pozostaną oazą zieleni i oazą miejsca maksymalnie naturalnego oraz dzikiego. Takiego jakim jest ono obecnie – dodał prezydent.


reklama


W spotkaniu mogą̨ wziąć udział wszyscy chętni. Początek w czwartek, 29 lutego 2024 roku o godzinie 15:30 przy zbiorniku Piachy (parking przy ul. Składowej). Zapraszamy!

Projekt Piachy1

>>> PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU <<<

UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media