fbpx

Prezydent Marek Materek zainaugurował kampanię programową (zdjęcia)

Ostatni dzień lutego br. to przede wszystkim inauguracja kampanii programowej KWW Marka Materka, który w nadchodzących wyborach samorządowych ponownie będzie ubiegał o prezydenturę w Starachowicach.

Spotkanie z mediami to przede wszystkim plany na kolejną kadencję, wśród nich przede remonty dróg osiedlowych, ale także głównego szlaku komunikacyjnego. Tu priorytetowa będzie przebudowa DW 744 przebiegającej przez miasto w ciągu m.in. ulic Radomskiej i Armii Krajowej.

W planach prezydenckich jest również przebudowa także kilkunastu innych ulic. Radna Agnieszka Cheda odniosła się m.in. do Hauke-Bosaka, Wysockiego, Wieniawskiego, Murarskiej, Żeromskiego i Bocznej.

O budowie centrum parkingowo-przesiadkowego przy starachowickim szpitalu powiatowym wspomniał Piotr Babicki ubiegający się o mandat radnego do powiatu.

Podczas czwartkowej konferencji zapowiedziano także szereg inwestycji drogowych w powiecie starachowickim. W planach pojawiły się Szerzawy, Jadowniki, Mirzec i Wąchock.

My dotrzymujemy słowa. Wszystkie obietnice poprzedniej kampanii zostały spełnione" - mówił Marek Materek.

Współpraca to hasło, z jakim Marek Materek idzie do wyborów. Ta wydaje się być skuteczna - bo właśnie dzięki współpracy samorządu miasta i powiatu starachowickiego rozpoczęła się budowa wiaduktu nad linią kolejową nr 25.

Czy będzie kolejna okazja, by tę współpracę zacieśnić?


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media