fbpx

Kobiece wieczory w Starachowicach

Kobiece wieczory w Starachowicach Kobiece wieczory w Starachowicach

Już za chwilę, w przededniu Dnia Kobiet, będzie miało miejsce pierwsze typowo “babskie” wydarzenie czyli starachowicki Kobiecy Wieczór.

Pierwszym tematem, o którym będziemy rozmawiać będą kobiety w biznesie. Porozmawiamy o naszej roli w biznesie, wyzwaniach, jakie przed nami stoją i o tym, jak skutecznie sobie z nimi poradzić - mówi współorganizatorka, radna Agnieszka Cheda.

Będzie możliwość udziału w panelu dyskusyjnym, rozmowy z kobietami, które odnoszą sukcesy w biznesie - a wszystko w klimacie przyjacielskiej pogawędki przy kawie i herbacie.
Mamy nadzieję, że Kobiece wieczory staną się miejscem, gdzie kobiety porozmawiają wspólnie o interesujących je tematach i nawiążą nowe znajomości.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Odbędzie się ono 7 marca 2024 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej (poziom -1), w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Prądzyńskiego 2 w Starachowicach.


reklama


W panelu dyskusyjnym udział wezmą:

Agnieszka Cheda – działaczka społeczna, radna Rady Miejskiej w Starachowicach

Joanna Podwiak-Góźdź – adwokat, partnerka i współzałożycielka kancelarii Impactiv z siedzibą w Warszawie

Marta Szymańska-Baran – filolog angielski, przedsiębiorca, trener mentalny

Ewa Jach – psycholog, psychotraumatolog, artystka

Spotkanie jest dla wszystkich, ale przede wszystkim jest skierowane do pań, które chciałyby rozpocząć świętowanie Dnia Kobiet w ciekawym towarzystwie.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media