fbpx

Pachnący Dzień Kobiet w Galardii

Pachnący Dzień Kobiet w Galardii Pachnący Dzień Kobiet w Galardii

Centrum Handlowe Galardia zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Kobiet. Wszyscy, którzy odwiedzą galerię w sobotę, 9 marca, będą mieli okazję otrzymać upominek. Galeria organizuje specjalną akcję, w ramach której będzie umilać klientkom dzień, obdarowując je świecami zapachowymi.

Miły prezent czy kojący zapach, to zdecydowanie trafione sposoby, by wprawić kogoś w dobry nastrój. Dlatego z okazji święta wszystkich pań, CH Galardia łączy te dwie przyjemności i organizuje Pachnący Dzień Kobiet.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 marca. Klienci galerii, którzy zrobią zakupy za kwotę minimum 50 zł i okażą przynależność do programu Non Stop Bonus będą mogli odebrać dla siebie lub bliskiej osoby podarunek w postaci świecy zapachowej.

Akcja trwać będzie w godzinach od 11.00 do 18.00. Po prezenty zgłaszać się można na stoisko promocyjne. Obecne tam hostessy chętnie pomogą dołączyć do programu lojalnościowego osobom, które jeszcze nie są jego uczestnikami, a które chciałyby wziąć udział w Pachnącym Dniu Kobiet oraz móc korzystać z innych akcji specjalnych przez cały rok.

Uczestnicy Non Stop Bonus mają okazję na co dzień korzystać z wielu korzyści, nie tylko takich jak stałe zniżki i promocje w wybranych sklepach, ale także możliwość zdobywania bardzo atrakcyjnych prezentów. Robiąc zakupy i skanując paragony, można następnie wymieniać je na szereg nagród, takich jak karty podarunkowe do sklepów Galardii, bilety do kina Helios czy różne nagrody rzeczowe.

„Z okazji Dnia Kobiet dla uczestników naszego programu lojalnościowego, a szczególnie z myślą o jego uczestniczkach, obniżyliśmy próg rozdawania nagród. Wystarczy okazać paragon na kwotę jedynie 50 zł, by otrzymać od nas bardzo przyjemny podarunek, dla siebie lub ukochanej kobiety” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Prezenty wydawane będą na stoisku, w punkcie obsługi akcji, do wyczerpania zapasów. Pełen regulamin wydarzenia oraz zasady programu Non Stop Bonus znaleźć można na stronie internetowej CH Galardia.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media