fbpx

Podziękowania dla starachowickich policjantów

„Dziękujemy za zaangażowanie i zrozumienie. Dzięki Waszej wspaniałej postawie, wszystko zakończyło się szczęśliwie”– to treść podziękowań, które wpłynęły wczoraj do starachowickich policjantów od jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna był bardzo wdzięczny za udzielenie pomocy jego partnerce, która w miniony poniedziałek podczas spaceru w lesie się w nim zgubiła.

Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy, którzy w ekspresowym czasie odnaleźli 25-latkę, która zgubiła się podczas spaceru w lesie.

Ta sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek. Wtedy to, kilkanaście minut przed godziną 19:00 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który informował, iż jego partnerka około godziny 16:30 poszła na spacer do lasu i w nim się zgubiła. Kobieta w ostatniej wiadomości przed rozładowaniem telefonu napisała, że przechodzi obok ogrodzenia z siatki. Po tym kontakt z kobietą się urwał. A zmrok, który zapadł uniemożliwił jej odnalezienie powrotnej drogi. Natychmiast w rejon wspomnianego lasu zostali skierowani funkcjonariusze. Ci przy pomocy sygnałów dźwiękowych oraz wykorzystując megafon, błyskawicznie odnaleźli całą i zdrową kobietę. Rodzina jak i sama 25-latka byli bardzo wdzięczni za szybką i sprawną pomoc udzieloną przez policjantów.


reklama


PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media