fbpx

W zarekwirowanym telefonie policjanci znaleźli szokujące nagranie

W zarekwirowanym telefonie policjanci znaleźli szokujące nagranie W zarekwirowanym telefonie policjanci znaleźli szokujące nagranie

Podczas postępowania w sprawie nielegalnego hazardu policjanci ze Starachowic (woj. świętokrzyskie) zabezpieczyli telefon 39-letniej kobiety. W urządzeniu znaleźli nagranie wykonane podczas brutalnego pobicia, do którego doszło w 2022 roku.

Na filmie, który odkryli policjanci, widać dwie kobiety i mężczyznę , który na kolanach porusza się po leśnej ściółce. Jedna z kobiet trzyma w ręku smycz, na której prowadzi swoją ofiarę. Mężczyzna, który na szyi ma założoną kolczatkę, błaga o litość i zapewnia, że niczego nie ukradł. W tym czasie kobiety biją go i kopią po całym ciele. "Jak kundelek, na czworaczka idziemy" - słychać jedną z osób.

Świętokrzyska policja opublikowała film.

Jak przekazał oficer prasowy skarżyskiej policji podkomisarz Jarosław Gwóźdź, policjanci ustalili, że za zajście odpowiadają 39-letnia właścicielka telefonu oraz 26-latka. Okazało się, że ich kompanem był 45-latek, odsiadujący aktualnie wyrok w zakładzie karnym. Natomiast pokrzywdzonym w sprawie jest 32-latek. Wszyscy to mieszkańcy powiatu starachowickiego.

- Policjanci ustalili, że do przestępstwa doszło w 2022 roku. Trójka sprawców wywiozła swą ofiarę do lasu i tam się nad nią pastwiła. Rzekomym motywem ich działania były nieporozumienia na tle niezwróconych przez 32-latka pożyczonych rzeczy – przekazał funkcjonariusz.


reklama


Zarzuty i areszt

Zatrzymani zostali doprowadzeni do skarżyskiej prokuratury. Tam usłyszeli zarzuty pozbawienia pokrzywdzonego wolności ze szczególnym udręczeniem.

Sąd zastosował wobec kobiet środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Podejrzanym grozi od pięciu do dwudziestu pięciu lat więzienia.

Śledczym nie udało się przeprowadzić czynności z pobitym mężczyzną, gdyż jest poszukiwany przez organy ścigania i ukrywa się przez wymiarem sprawiedliwości.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media