fbpx

40-latek ukrył narkotyki w dwóch słoikach zakopanych w ziemi

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach po raz kolejny przejęli znaczne ilości narkotyków. Tym razem policjanci zatrzymali 40-latka, który był już notowany za posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny stróże prawa zabezpieczyli ponad 260 gramów amfetaminy oraz ponad 35 gramów marihuany. Decyzją sądu zatrzymany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

W środowy poranek na jednej z ulic Starachowic policjanci zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. 40-letni mężczyzna podczas czynności zachowywał się bardzo nerwowo. Szybko okazało się co było powodem niepokoju i zdenerwowania.


reklama


Policjanci znaleźli przy 40-latku torebkę foliową z zawartością białego proszku. W miejscu zamieszkania mężczyzny oraz pomieszczeń gospodarczych i terenu znajdującego się bezpośrednio przy budynkach rozpoczęto przeszukanie. Te czynności doprowadziły do ujawnienia i zabezpieczenia dwóch słoików zakopanych w ziemi. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli ponad 260 gramów białego proszku, który po przebadaniu okazał się amfetaminą oraz 35 gramów suszu roślinnego, wstępnie zweryfikowanego jako marihuana. Mieszkaniec gminy Brody został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Decyzją starachowickiego sądu 40-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.

PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media