fbpx

Kotociaki zapraszają do zabawy w CH Galardia

Kotociaki zapraszają do zabawy w CH Galardia Kotociaki zapraszają do zabawy w CH Galardia

Już 23 marca w Galardii można będzie spotkać wyjątkowych gości - uśmiechnięte, energiczne i zawsze gotowe na nowe przygody kocie rodzeństwo, czyli Kotociaki. Uwielbiani przez najmłodszych bohaterowie animowanego serialu, zaproszą dzieci do wspólnej zabawy. Nie zabraknie atrakcji takich jak malowanie buziek w kocie wzory, gry, aktywności w strefie plastycznej czy konkursy z nagrodami.

Trzy sprytne i wesoły kotki - Krakers, Budyń i ich młodsza siostra Pianka, przyciągają przed telewizory tysiące maluchów, dzięki czemu serial „Kot-O-Ciaki” znalazł się w pierwszej piątce najchętniej oglądanych przez najmłodszych w Polsce.

Wszystkich fanów bajki z pewnością ucieszy wiadomość, że już w sobotę 23 marca, Kotociaki przyjadą do Starachowic. Pluszowi przyjaciele, zawitają do CH Galardia, gdzie wciągną dzieci w wir wspólnych gier
i zabaw.

Kocia strefa pełna atrakcji, czynna będzie od godziny 11.00 do 18.00. Czekać tu będzie wiele różnych aktywności, wśród których zarówno najmłodsi jak i trochę starsi miłośnicy Kotociaków, znajdą coś dla siebie. W kąciku kreatywnym odnajdą się zapewne wszyscy mali twórcy. Pełna różnorodnych materiałów plastycznych strefa pozwoli im stworzyć własne dzieła, a motywem przewodnim będą oczywiście Kotociaki i ich przygody. Z kolei starszaki będą miały okazję spróbować swoich sił w Kocich Łamigłówkach, rozwiązując quizy.

Podczas wydarzenia nie może zabraknąć wyczekiwanego przez dzieci malowania buziek. Utalentowane animatorki za pomocą bezpiecznych farb, namalują na małych buziach kocie wzory, dzięki czemu każdy będzie mógł upodobnić się do swojego bajkowego ulubieńca.

„Rozpoczynająca się wiosna i nadchodząca Wielkanoc to dobry czas, by zajrzeć do Galardii. Zawsze przy okazji takich szczególnych okoliczności, staramy się pamiętać również o najmłodszych i specjalnie dla nich organizować atrakcje, które pozwolą im spędzić wraz z rodzicami niezapomniany czas w naszej galerii” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Kotociaki zaproszą również maluchy do pełnych emocji konkursów z nagrodami, w trakcie których można będzie się świetnie bawić i zdobywać kotociakowe upominki. Ponadto gadżety z bajkowym motywem można będzie wygrać również w specjalnym konkursie na fanpage CH Galardia na Facebooku.

Pomiędzy zabawami i konkursami nie zabraknie także chwili na przybicie piątki z bohaterami bajki i zrobienie sobie z nimi rodzinnego zdjęcia na pamiątkę.

Sobotnia wizyta w CH Galardia będzie nie tylko okazją do zrobienia przedświątecznych zakupów, ale także możliwością przeżycia emocjonujących chwil w towarzystwie bohaterów popularnej bajki. Wstęp do kotociakowej strefy będzie bezpłatny.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media