fbpx

Podsumowano orkiestrowy finał (zdjęcia)

Blisko 210 tysięcy złotych to łączna potwierdzona i rozliczona już kwota zebrana podczas 32.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w starachowickim sztabie. W piątek w Urzędzie Miejskim oficjalnie podsumowano tegoroczny finał.

wosp6

- Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Starachowicach. Dziękuję wolontariuszom, całej ekipie sztabowej, darczyńcom i wszystkim, którzy wrzucali złotówki do puszek oraz uczestniczyli w koncertach i aukcjach orkiestrowych. Jesteście wielcy! - powiedział po spotkaniu podsumowującym tegoroczny finał Prezydent Miasta Marek Materek.

wosp2

W tegorocznej kweście organizowanej przez starachowicki sztab wzięło udział 122 wolontariuszy z puszkami. Jak podkreśla szefowa sztabu Ilona Traczyk, dla której tegoroczny finał był już 30. orkiestrowym graniem, w tym roku mieliśmy również aż 12 firmowych puszek stacjonarnych.


reklama


wosp3

- W tym roku zebraliśmy łącznie prawie 210 tysięcy złotych. Te pieniądze zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Ponad 173 tysiące złotych zebrali wolontariusze do swoich puszek. Ponad 24 tysiące złotych wrzuciliście Państwo do puszek firmowych. Kolejne ponad 11 tysięcy złotych to pieniądze zebrane w e-skarbonkach – podsumowano starachowicką zbiórkę.

wosp5

- W tym roku dzięki Waszym wielkim sercom udało mi się zebrać 6.226,03 złotych. Gratulacje dla Piotra Ginała, do którego puszki trafiło 6.856,44 złotych. To rekord tegorocznego finału w Starachowicach! Dziękuję Wszystkim – dodał Prezydent Materek.

wosp1

UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media