fbpx

Jak nie zwariować w pracy (zdjęcia)

Jak nie zwariować w pracy (zdjęcia) Jak nie zwariować w pracy (zdjęcia)

Za nami spotkanie z Marleną Skibą - ekspertem ds. rozwoju firm i efektywności ludzi. Ci, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział dowiedzieli się między innymi tego, jak unikać porażek w życiu zawodowym oraz jak pokonywać codzienne wyzwania.

Spotkanie w Centrum Kreatywności Pałacyk było jednocześnie promocją książki Mistrzowie skuteczności, którą Marlena Skiba napisała, by pokazać rozwiązania dla problemów, z jakimi zmagają się pracownicy wszystkich szczebli.

Zainteresowanie publikacją i spotkaniem pokazało, że Starachowice chociaż żyją wolniej, to także potrzebują praktycznych wskazówek jak radzić sobie z krnąbrnym pracownikiem czy nie słuchającym szefem. Nie zabrakło przy tym dobrej energii i inspiracji.

Marlena Skiba to strateg, ekspert ds. Biznesu, mentor, negocjator, ale przede wszystkim praktyk, który na co dzień widzi, czego potrzebują firmy polskie i międzynarodowe. Nie zabrakło głosów z sali. Padały m.in. pytania o to, co zrobić z pracownikiem, który każde pytanie szefa odbiera bardzo osobiście i niemal jako atak.

Może warto zmienić konstrukcję pytania. Nie “dlaczego”, które niesie za sobą negatywny ładunek emocjonalny, na np.: jakiej przyczyny, z jakiego powodu, w jakim celu… - mówiła Marlena Skiba.

Więcej odpowiedzi znaleźč można w książce Mistrzowie Skuteczności dostępnej na stronie internetowej autorki.

Spotkanie prowadziła Agnieszka Lasek Piwarska.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media