fbpx

Tragiczny wypadek na zalewie Wióry: Zmarł 12-letni chłopiec

Tragiczny wypadek na zalewie Wióry: Zmarł 12-letni chłopiec Tragiczny wypadek na zalewie Wióry: Zmarł 12-letni chłopiec

W sobotnie popołudnie z zalewu Wióry w gminie Pawłów wyciągnięto z wody dziecko. Pomimo szybkiej interwencji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, chłopca nie udało się uratować. Według wstępnych ustaleń policji, doszło do wypadku z materacem ciągniętym przez skuter.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu 6 lipca przed 14:30. W zalewie Wióry w miejscowości Szeligi rozpoczęto reanimację dziecka, a na miejsce wezwano śmigłowiec ratunkowy. Niestety, chłopiec zmarł o 15:20.

Policja bada okoliczności wypadku. Ustalono, że 12-letni chłopiec wraz z dorosłą osobą znajdował się na materacu ciągniętym przez skuter, prawdopodobnie prowadzony przez ojca chłopca. Podczas skrętu materac mógł uderzyć w coś, powodując, że obie osoby wpadły do wody. Dorosły nie odniósł obrażeń, ale chłopiec doznał poważnych urazów. Mimo natychmiastowej akcji ratunkowej, chłopca nie udało się uratować.

Na miejscu działało pięć zastępów straży pożarnej, w tym dwie zawodowe i trzy ochotnicze z Pawłowa i Ambrożowa.


reklama


kp psp / kpp / wł.

1 komentarz

  • Jacek
    Jacek niedziela, 07 lipiec 2024 13:53 Link do komentarza

    Kto jest winny tej tragedii ? Dlaczego do niej doszło ? Czy tak się używa skuterów ? I czy na tym konkretnie zbiorniku skutery wodne są wykorzystywane bezpiecznie i sensownie ? Kto jest gospodarzem tej wody i co robi aby był porządek ???

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media