fbpx

Emocje sięgnęły zenitu! Polska kontra Argentyna na starachowickim stadionie (zdjęcia)

Emocje sięgnęły zenitu! Polska kontra Argentyna na starachowickim stadionie (zdjęcia) Emocje sięgnęły zenitu! Polska kontra Argentyna na starachowickim stadionie (zdjęcia)

W sobotnie popołudnie (6 lipca) murawa starachowickiego stadionu była miejscem wyjątkowego wydarzenia. Na gwizdek sędziego rozpoczął się mecz przyjaźni Polska - Argentyna.

Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem zawodników z Ameryki Południowej wynikiem 5:1. Zawodnicy drużyny przeciwnej to Argentyńczycy i Kolumbijczycy pracujący i mieszkający w Starachowicach.

Jedynego gola dla Polski zdobył Tobiasz Klamczyński. Najlepszym zawodnikiem starachowickiej drużyny okazał się Kacper Maciejczak, argentyńskiej - Gabriel.

- To było emocjonujące wydarzenie sportowe integrujące mieszkańców Starachowic. Wszyscy tworzymy jedną społeczność i działamy wspólnie dla naszej Małej Ojczyzny - napisał na facebooku prezydent Marek Materek.

- Argentyna i Kolumbia to kraje pełne radosnych i życzliwych ludzi. Chciałbym, aby zarazili nas swoją pozytywną energią. Cieszę się, że do takiego spotkania doszło. Zespół Polonii ma chęci, ale musi się jeszcze dużo nauczyć. Eventy to gra zespołowa i warto o tym pamiętać. Podziękowania dla partnerów wydarzenia, przede wszystkim dla firm Giewont, Starpol i Animex. Podziękowania dla miasta, na czele z prezydentem Materkiem, za wsparcie inicjatywy. Po raz kolejny pokazujemy, że przy eventach sportowych jesteśmy jedną drużyną - powiedział po meczu Konrad Rączka, radny rady miejskiej w Starachowicach, współorganizator meczu.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media