fbpx

Sukces Piotra Kędziory

Sukces Piotra Kędziory Sukces Piotra Kędziory

Kto chociaż raz go usłyszał musiał zapamiętać ten mocny, nieco niepokojący głos. Kojarzony z utworami emocjonalnymi, może nawet odrobinę mrocznymi. Za rzadko go słychać w naszej miejskiej przestrzeni.

Dziś mamy przyjemność poinformować, że Piotr Kędziora został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu "Pamiątki", odbywającego się w Kołobrzegu.

Artysta, na podstawie przesłanych nagrań, znalazł się w gronie najlepszych osób interpretujących piosenki Przemysława Gintrowskiego i został zaproszony do wielkiego finału.

Muzycznym zmaganiom osiemnastu wyłonionych podmiotów przysłuchiwało się jury, w którym zasiadały m.in. małżonka i córka Przemysława Gintrowskiego.


reklama


Uhonorowany w wielu ważnych konkursach Piotr zachwycił jury i kołobrzeską widownię zebraną w Regionalnym Centrum Kultury, czego najlepszym dowodem jest III miejsce w konkursie i nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

- Piotr Kędziora ze Starachowic, głęboko rozumiejący mistrza Gintrowskiego, artysta niezwykle dojrzały, świetny gitarzysta, swym niepokojącym szeptem, ale też całą mocą głosu, wyśpiewał „Jeszcze dzień” i cudowną „Prośbę” - napisano o nim w festiwalowej notce.

Piotrze, serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finał. Czekamy na koncert w Starachowicach.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media