fbpx

72-latka ze Starachowic straciła 100 tysięcy złotych

72-latka ze Starachowic straciła 100 tysięcy złotych 72-latka ze Starachowic straciła 100 tysięcy złotych

Mieszkanka Starachowic padła ofiarą oszustów, którzy przekonali ją do zainwestowania w rzekome „akcje dla emerytów”. 72-latka, wierząc w szybki zysk, przelała im w sumie 100 tysięcy złotych.


reklama


Kiedy zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa, zgłosiła sprawę policji. Funkcjonariusze apelują o ostrożność i przypominają, że oszuści często podszywają się pod instytucje finansowe, by wyłudzić pieniądze, szczególnie od seniorów.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media