72-latka ze Starachowic straciła 100 tysięcy złotych
- Napisał Tomasz Ciok
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
72-latka ze Starachowic straciła 100 tysięcy złotych
Mieszkanka Starachowic padła ofiarą oszustów, którzy przekonali ją do zainwestowania w rzekome „akcje dla emerytów”. 72-latka, wierząc w szybki zysk, przelała im w sumie 100 tysięcy złotych.
Kiedy zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa, zgłosiła sprawę policji. Funkcjonariusze apelują o ostrożność i przypominają, że oszuści często podszywają się pod instytucje finansowe, by wyłudzić pieniądze, szczególnie od seniorów.































































