Pożar pustostanu w Starachowicach
- Napisał Tomasz Ciok
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Pożar pustostanu w Starachowicach
W środę wieczorem, 30 lipca, strażacy interweniowali na osiedlu Bugaj w Starachowicach, gdzie doszło do pożaru opuszczonego budynku. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach tuż przed godziną 22.
Ogień objął poddasze drewnianego budynku. Na miejsce skierowano zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz jednostki OSP z powiatu starachowickiego. Pożar został szybko opanowany, a działania zakończyły się bez osób poszkodowanych.
W chwili wybuchu pożaru w budynku nie znajdowały się żadne osoby. Wstępne ustalenia wskazują, że jedną z możliwych przyczyn zdarzenia mogło być podpalenie, jednak dokładne okoliczności zostaną wyjaśnione w toku dalszych czynności.



































































