Groźny wypadek na krajowej „42” w Starachowicach. Trzy pojazdy brały udział w zdarzeniu
- Napisał Tomasz Ciok
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Groźny wypadek na krajowej „42” w Starachowicach. Trzy pojazdy brały udział w zdarzeniu
W środowe popołudnie, około godziny 16.30, na ulicy Kieleckiej w Starachowicach doszło do poważnego wypadku drogowego. Na odcinku drogi krajowej nr 42 zderzyły się trzy pojazdy – ciężarówka przewożąca drewno oraz dwa samochody osobowe.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca dacii, 55-letnia kobieta, straciła panowanie nad autem i zjechała na przeciwny pas ruchu. Najpierw uderzyła w bok ciężarowego mana prowadzonego przez 36-latka, a następnie zderzyła się czołowo z volkswagenem polo, którym jechała 23-letnia kobieta.
Na szczęście kierowca ciężarówki i sprawczyni zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Do szpitala trafiła natomiast najmłodsza uczestniczka wypadku – kierująca volkswagenem.
Na czas akcji ratunkowej i pracy policjantów droga była całkowicie zablokowana. Badania alkomatem wykazały, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.































































