Dachowanie audi w Starachowicach. Kierowca miał dużo szczęścia
- Napisał Tomasz Ciok
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Dachowanie audi w Starachowicach. Kierowca miał dużo szczęścia
W czwartkowe przedpołudnie, 11 września, na ul. Batalionów Chłopskich w Starachowicach doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Około godziny 10 samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi i dachował w rejonie tamtejszego szpitala.
Według ustaleń policjantów, 18-letni kierowca podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas, po czym kilkukrotnie koziołkowało. W samochodzie jechało pięć osób, jednak czterech pasażerów oddaliło się z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem służb.
Młody kierowca został przebadany przez ratowników medycznych. Nie odniósł poważniejszych obrażeń i pozostał na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.
Policja prowadzi czynności, które mają ustalić tożsamość pasażerów audi. Funkcjonariusze przy okazji przypominają, że brawura i brak doświadczenia za kierownicą często prowadzą do niebezpiecznych sytuacji na drogach.































































