fbpx

Dachowanie audi w Starachowicach. Kierowca miał dużo szczęścia

Dachowanie audi w Starachowicach. Kierowca miał dużo szczęścia Dachowanie audi w Starachowicach. Kierowca miał dużo szczęścia

W czwartkowe przedpołudnie, 11 września, na ul. Batalionów Chłopskich w Starachowicach doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Około godziny 10 samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi i dachował w rejonie tamtejszego szpitala.

Według ustaleń policjantów, 18-letni kierowca podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas, po czym kilkukrotnie koziołkowało. W samochodzie jechało pięć osób, jednak czterech pasażerów oddaliło się z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem służb.

Młody kierowca został przebadany przez ratowników medycznych. Nie odniósł poważniejszych obrażeń i pozostał na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Policja prowadzi czynności, które mają ustalić tożsamość pasażerów audi. Funkcjonariusze przy okazji przypominają, że brawura i brak doświadczenia za kierownicą często prowadzą do niebezpiecznych sytuacji na drogach.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media